Rails Girls Szczecin – FAQ

Czerwiec 30, 2015

Podczas warsztatów Rails Girls Szczecin nauczysz się projektować, prototypować i pisać kod pod okiem naszych trenerów. Potrzebujesz tylko laptopa, troszkę ciekawości i szczypty wyobraźni!

  1. Ile kosztują warsztaty? Nic! Są darmowe! Musisz tylko wykazać się motywacją i chęcią do działania!
  2. Czy mężczyźni mogą uczestniczyć/towarzyszyć? Tak, ale tylko pod warunkiem, że przyprowadzą ze sobą zainteresowaną dziewczynę. Panie mają pierwszeństwo przy rejestracji.
  3. Dla kogo są te warsztaty? W najbliższej edycji przede wszysktkim dla wszystkich kobiet, z podstawową wiedzą o pracy z komputerem. Prezentacje i praca w grupach będą w języku polskim. Potrzebujesz tylko własnego komputera.
  4. Umiem programować w RoR. Jak mogę pomóc? Zapraszamy! Poszukujemy również trenerów (napisz do nas). Organizujemy 2?3 godzinne warsztaty przed eventem, aby wprowadzić Was w program nauczania. Zapraszamy naszych trenerów na wspólną kolację, gdzie zostaną wprowadzeni w program na następne dni.
  5. Czy potrzebuję własnego komputera? Tak byłoby najlepiej, ale jesli masz problem ze sprzętem – napisz do nas, na pewno coś zaradzimy 🙂
  6. Czy przypomnicie mi o rekrutacji na wydarzenie, jak już się zacznie? Oczywiście – zapisz się na nasz newsletter (po prawej na stronie głównej), a nic Cię na pewno nie ominie!

You must be logged in to post a comment.