Zapisy zamknięte!

Sierpień 15, 2015

Szybko to minęło! Zapisy zamknięte, rozpoczęło się ocenianie. Jutro dostaniecie od nas na skrzynkę mailową powiadomienia, czy dostaliście się na warsztaty Rails Girls Szczecin. Powiadomimy Was również o tym, że jesteście na liście rezerwowej lub że niestety tym razem nie możemy Wam zaoferować miejsca na warsztatach. Pamiętajcie jednak, że następna edycja to marzec/kwiecień 2016!

IMG_5699

Parę słów o tym, jak oceniamy, bo na pewno to Was ciekawi. Minimum 4 osoby spośród organizatorek niezależnie od siebie przyznają punkty (w skali 0-10) za Waszą motywację („no matter what kind, it must be strong”) oraz za plany na przyszłość. Z naszego doświadczenia, że te dwa punkty są najważniejsze, ponieważ później wpływają na to, co dana uczestniczka wynosi z warsztatów, o co pyta mentora i jak szybko chłonie wiedzę. Oceniamy też (bez większego wpływu na ogólny wynik, ale bardziej na dobór do odpowiedniego zespołu) Waszą znajomość języka angielskiego oraz deklarowaną wiedzę techniczną. Całość odbywa się anonimowo, oceniające nie widzą Waszych nazwisk, wieku, czy miasta pochodzenia. Punktacja jest sumowana i pierwsze 36 osób powiadamiamy, że dostały się na warsztaty. Kolejne 10 to nasza lista rezerwowa.

IMG_5355Jesteśmy w trakcie oceniania – tyle fantastycznych historii, dziękujemy za podzielenie się nimi i do przeczytania jutro, sprawdzajcie swoje skrzynki po 18:00! <3

Pozdrawiamy,
Rails Girls Szczecin Team

You must be logged in to post a comment.